Jak wygrać w kasynie pokerowym

Poker w kasynach różni się znacznie od pokera w klubach hazardowych. Pierwszy z nich jest rozgrywany przeciwko dealerowi, drugi przeciwko innym graczom. W pierwszym przypadku korzyść z zakładu jest prawie zawsze dodatnia, w drugim - jest szansa na stabilny zarobek. Z drugiej strony, poker w kasynie jest o wiele łatwiejszy i nawet mając początkowo ujemne oczekiwania matematyczne, gracz może uzyskać znaczny zysk. Musisz tylko wiedzieć jak. Na tej stronie znajdziesz informacje o tym, jak wygrać w pokera w kasynie.

Rodzaje pokera w kasynach online

Słynny szwedzki producent oprogramowania oferuje trzy warianty pokera:

 • Texas Holdem Poker - 97,96% zwrotu
 • Caribbean Stud (Karaibski Stud) - wypłata 94,97%
 • Oasis Poker (Oasis Poker) - zwrot w wysokości 98,96%

Texas Holdem

Hold'em w kasynach można podzielić na dwie grupy:

 • Tabela
 • Poker na żywo

Jest to ważne, ponieważ w pierwszym przypadku gracz otrzymuje tylko dwie karty odkryte przed rozdaniem. Na podstawie tych informacji należy podjąć decyzję, czy wejść czy spasować. Również w pokerze stołowym możesz stawiać zakłady na turn i river, co nie jest dostępne w wersji pokera na żywo. W Live-box krupier rozdaje obie karty i flopa jednocześnie, a dopiero potem proponuje kontynuowanie gry lub spasowanie. Matematycznie rzecz biorąc, różnica między tymi dwoma opcjami jest nieznaczna: w obu przypadkach przewaga kasyna wynosi około 2%.

TOP 10 najpopularniejszych kasyn online w Polsce

Nie ma optymalnej, wyliczonej strategii na wygraną w pokerze Live Hold'em. Możesz jedynie dać ogólne zalecenia, które przybliżą gracza do idealnego występu. Powinieneś więc podbić stawkę w około 82% przypadków i odmówić kontynuowania rozdania w sytuacjach ewidentnie przegrywających (dwie małe karty w różnych kolorach na flopie, bez szans na kolor lub strita). Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że krupier potrzebuje co najmniej pary czwórek, więc wszystkie kombinacje wysokich kart będą szły na naszą korzyść.

Stade Caribbean

W Caribbean Table Stud, gracz dostaje pięć kart na raz w odkrytym stole, krupier rozdaje sobie tyle samo, pokazuje tylko jedną. Następnie albo kontynuujemy grę, dodając podwójne ante do naszego początkowego zakładu, albo poddajemy się i tracimy ante. Rozdający musi zebrać minimum A-K (as-król).

Oasis Poker

Jako odmiana Caribbean Stud, Oasis Poker ma te same zasady, tylko gracz ma możliwość wymiany dowolnej liczby swoich kart za opłatą.

Poker Oasis jest najbardziej "dającą" z prezentowanych odmian. Innymi słowy, wygrana w Oasis poker jest statystycznie najłatwiejsza. Na długim dystansie, bez żadnych bonusów, gracz pozostanie w deficycie tylko o 1%. Osiąga się to dzięki możliwości wymiany kart: im więcej decyzji gracz może podjąć, tym lepiej.

Co musisz wiedzieć, aby grać przeciwko krupierowi

W jaki sposób można wygrać w pokera w kasynie? Poniżej przedstawiamy dane statystyczne do przemyślenia. Weź to pod uwagę przy wyborze operatora i odmian gier:

 • Matematycznie wysokiej jakości wersje pokera (w tym wersja Netent) mają bardzo wysokie dla gracza statystyczne procenty zwrotu - aż do 99,5%. Aby osiągnąć takie wartości, konieczne jest maksymalne wyeliminowanie błędów.
 • Najpierw pozbądź się zmian i urozmaiceń, które nie przyniosą Ci żadnych korzyści finansowych.
 • Nie daj się ponieść "odpowiedzi" na "brak gry dealera". Dotyczy to zwłaszcza wersji z grą z kombinacji AK (as - król).

Gra w zmowie z wieloma graczami w Live:

W grach na żywo domy hazardowe często przymykają oko na wymianę informacji o kartach między graczami. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne: Peter Griffin i John Gwynn Jr. dokonali kilku ciekawych obliczeń:

W grach na żywo domy hazardowe często przymykają oko na wymianę informacji o kartach między graczami. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne: Peter Griffin i John Gwynn Jr. dokonali kilku ciekawych obliczeń:

 • Przy maksymalnym poziomie zmowy (7 graczy zna wzajemnie swoje karty i jedną kartę krupiera) przewaga gracza nad instytucją hazardową wynosi 2,3%.
 • Ale już gdy jeden z graczy wypadnie z tego systemu (dwadzieścia jeden nieznanych kart), przewaga przechodzi na stronę zakładu, wynosząc 0,4%.
 • Niemniej jednak, jeśli masz możliwość wymiany informacji z sąsiadami podczas gry w kasynie jednorekibandyta777.net/kasyna-online poker, zrób to. Informacje o kartach w Twojej ręce znacznie zwiększają Twoje szanse na wygraną w pokerze.

Kasyna online w Polsce złotówki bez depozytu bonus

W lobby partnerskich kasyn można zagrać w kilka odmian pokera z żywym lub wirtualnym krupierem. Szanse na wygraną w elektronicznych wersjach pokera są nieco wyższe niż standardowe matematyczne 5% przegranej, które jest wpisane w teorię prawdopodobieństwa. Jednak wielu graczy, stawiając duże zakłady, nie chce powierzać swoich pieniędzy programowi, zdając się na przypadek. Dlatego też grają w wersje live pokera w kasynie, pomimo wysokiego prawdopodobieństwa utraty pieniędzy. W pewnym sensie ich rozumiem.